Jak požádat o Půjčku bez papírů od České spořitelny?

Avatar Szilárd Bodon
2019. Leden 24.

Na stránce https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/pujcky/pujcka je možné požádat o Půjčku bez papírů. Můžete ji jednoduše vybavit. Banka nabízí možnost vybavení půjčky zcela online i pro klienty následujících tuzemských bank: KB, RB, ČSOB, ČS.

Výše Půjčky bez papírů od 20.000 – do 800.000 Kč

 

Podmínky schválení půjčky

Výhoda Půjčky bez papírů je, že i nový klient má možnost vybavit si půjčku zcela online. Peníze Vám přijdou po schválení žádosti o půjčku do 15 minut.

bleskova-pujcka

Do 15 minut se dozvíme, zda jsme dostali zelenou

Banka k posouzení žádosti bude potřebovat:

  1. jméno, příjmení a rodné číslo
  2. informace ohledně příjmů, výdajích a již existujících splátcích
  3. údaje o bydlení, vzdělání a rodině žadatele.

Všechny údaje musí být pravdivý, jinak banka nebude schopna posoudit žádost.

Další podmínky pro podání žádosti jsou uvedeny na stránce banky a jsou následující:

ceska-podminky

Zdroj:https://www.csas.cz/content/dam/cz/csas/www_csas_cz/dokumenty/produkty/osobni-finance/pujcky/pujcka/produktova-stranka/bezpapirova_pujcka_podminky.pdf

Pomocí kalkulátoru si nastavíme potřebné parametry, výši půjčky a kolik chceme měsíčně splácet. Napravo se zobrazí všechny potřebné parametry půjčky: počet splátek, úroková sazba, RPSN a celková suma, kterou žadatel za půjčku zaplatí.

ceska-kalkulator

Zdroj: https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/pujcky/pujcka

Účtují se nějaké jiné poplatky?

Áno, za vyřízení úvěru se účtuje poplatek 1% z poskytnutého úvěru – max. 5000 Kč. Ostatní poplatky nejsou přímo spojené s poskytnutím půjčky, ale lze je naleznout v sekci Ceník a další dokumenty.

Jaké dokumenty jsou potřebné k žádosti?

Klienti banky si připraví jenom občanský průkaz vydaný v ČR po roce 2005. Ofocený občanský průkaz žadatel zašle v průběhu žádosti bance. Klienti již zpomenutých bánk si připraví poslední tři výpisy z bankovního účtu, na který jim přichází měsíční příjem. Tenhle výpis musí být originální, nemůže to být pouze naskenovaná kopie. Měsíční splátka bude inkasována z tohoto účtu.

Jsou i jiné možnosti ohledně půjček u České spořitelny?

Kromě Půjčky bez papíru banka nabízí zcela zajímavé možnosti, které jsou k zvážení. Jedná se například o účelovou půjčku, v tomhle případě banka nabízí o 2 procenta nižší úrokovou sazbu. Anebo může být zajímavá i malá půjčka s názvem Peníze na klik. Po schválení si žadatel ze schválené sumy vždy převede na svuj účet jenom částku, kterou potřebuje. Splácat může postupně. Detaily naleznete na stránce https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/pujcky/penize-na-klik.

Proces podání žádosti o půjčku

Proces podání žádosti je velmi snadný. Je popsán přímo na stránce banky a podle něj žadatel má postupovat následovně:

ceska-proces

Zdroj: https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/pujcky/pujcka
Pokud potřebujete více informací ….

Více o půjčce naleznete na stránce České spořitelny.

Nové články

Odborný obsah